HAKKIMIZDA

Öz Anadolu Yemek Fabrikası olarak 2000 yılında ortaklı kurularak hizmet hayatımıza başladık. Hizmet verdiğimiz günden bu güne bütüm müşterilerimizin salonumuzdan memnun bir şekilde çıkması bizim için önemli. Onun için kullandığımız ürünlerimiz ve personellerimizle sizlere her daim daha iyi hizmet vermek için kendimizi geliştirmekteyiz.

Öz Anadolu Yemek Fabrikası olarak; Kamu kuruluşları, özel kurumlar, sanayi kuruluşları, fabrikalara günlük yemek üretiminin yanında, organizasyon ve davetlerinizde toplu yemek hizmeti de vermekteyiz.
Pide, Lahmacun ve Kebap Salonumuz ve tabldot yemeklerimizle de hizmetinizdeyiz.
Menüleriniz firmamızın kendi mutfağında bütün yasal üretim izinleri olmakla birlikte Öz Anadolu Yemek Fabrikasının tecrübeli ve deneyimli personel tarafından gerçekleştirilir.

Vizyonumuz
Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yetiştirilmiş kırmızı et ve süt ürünlerini müşterilerimize sunmaktan gururluyuz. Müşterilerimizin yemek ihtiyaçlarını hizmet verdikleri işyerlerinde hijyen ve kalite konularında profesyonel kadromuzla hizmet vermekten mutluyuz.
 
Misyonumuz
Gelişen ülkemizin, gelişen Körfez ilçesinde gelişen teknolojik şartlarını, yeniliklerini takibe alarak tesislerimizde teknolojiye uygun temin edilen kaliteli mutfak ürünleriyle güler yüzlü personelimizle sizlerle olmaktan mutluluk duyuyoruz.