Catering Hizmeti

Öz Anadolu Yemek Fabrikası olarak işimize verdiğimiz önem, bizi daima dikkatli ve titiz bir çalışmaya yöneltmiştir. İnsan sağlığına verdiğimiz öncelik, ürünlerimizin hazırlanış aşamasından taşıma ve sunuş aşamasına değin hijyeni hep ön planda tutmamızı sağlamaktadır.

Tıpkı evde hazırlanan bir yemeğe gösterilen özen gibi, biz de hazırladığımız tüm yiyeceklere aynı özeni göstermekteyiz. İnsan sağlığı için gereken tüm koşulları sağlayarak, kaliteli ve taze gıdalar kullanarak lezzetli yiyecekler üretmek ana ilkelerimizdendir. 

Bu doğrultuda çalışarak, sizlerin güveninizi haketmekten sevinç ve gurur duyuyoruz. Kaliteli ekipmanlarımız, güleryüzlü, eğitimli, disiplinli personelimizle Öz Anadolu Yemek olarak profesyonel ve amaca yönelik çözüm odaklı hizmet anlayışımızla mükemmele ulaşmak ve özel günlerinizde unutulmaz tatlar bırakmak için catering hizmeti vermekteyiz.

Öz Anadolu Yemek olarak şirketlere, iş yerlerine özel menüler yapmaktayız. Siz bize hangi yemekleri istediğinizi söyleyin biz sizin için lezzetli yemekler yapalım.

Öz Anadolu Yemek Fabrikası olarak; düğünlere, cemiyetlere, fabrikalara, İşyerlerine, okullara istenilen seçkin menülerimizle hizmet vermekteyiz.