Düğün Cemiyet Yemekleri

Öz Anadolu Yemek Fabrikası olarak işimize verdiğimiz önem, bizi daima dikkatli ve titiz bir çalışmaya yöneltmiştir. İnsan sağlığına verdiğimiz öncelik, ürünlerimizin hazırlanış aşamasından taşıma ve sunuş aşamasına değin hijyeni hep ön planda tutmamızı sağlamaktadır.

Tıpkı evde hazırlanan bir yemeğe gösterilen özen gibi, biz de hazırladığımız tüm yiyeceklere aynı özeni göstermekteyiz. İnsan sağlığı için gereken tüm koşulları sağlayarak, kaliteli ve taze gıdalar kullanarak lezzetli yiyecekler üretmek ana ilkelerimizdendir. 

Öz Anadolu Yemek olarak şirketlere, iş yerlerine özel menüler yapmaktayız. Siz bize hangi yemekleri istediğinizi söyleyin biz sizin için lezzetli yemekler yapalım.

Öz Anadolu Yemek Fabrikası olarak; düğünlere, cemiyetlere, fabrikalara, İşyerlerine, okullara istenilen seçkin menülerimizle hizmet vermekteyiz.

Her bütçeye uygun düğün ve sünnet yemekleri yapmaktayız. Firmamızın sağlamış olduğu temiz yemek hizmetinde marifetli ekibimiz belirlenen menüleri yapmaktadırlar. Yemekleriniz kendi mutfağımızda hijyenik bir şekilde yapılmakta ve kaliteli bir sunum gerçekleştirilmektedir.